کیفیت تولید که فوق العاده عالی هست و در خصوص قیمت هم این بسته 12 تایی قیمت مناسبی دارد و برای کسی که مصرف عمده و زیاد دارد مناسب هست من یک عددی این کالا را خریدم و 6 عددی که یک عددی حدود 70 هزار تومان هست ولی اینجا 12 تایی هر عدد حدود 35 هزار تومان در میاد که خیلی مناسبه .