با این قیمت رویال کنین میشه خرید
بااین قیمت کیلویی ۴۸۰ میشه رویال کنین خرید
درضمن یه نگاه ب برنامه غذایی این برند کنید حجم مصرفی گربه خیلی بالاس،شما برا یه گربه نرمال حدودا ۳ کیلو درماه ازین غذا باید تهیه کنید،درصورتی ک رویال کنین برا گربه نرمال حدودابا دو کیلو جم میشه