از لحاظ کیفیت خوب هستن ولی از لحاظ قیمت دونه ای ۱۰۰۰ تومن میشه ، البته برای کسایی که مصرف زیادی ندارن میصرفه و زیاد فرقی نمیکنه اما اگه مثل من مصرفتون خیلی زیاده میتونید از شهر خودتون هم قیمت بگیرید که تو شهر ما زیر ۵۰۰ تومن یا نهایتاً ۵۰۰ تومنه
خوب بود
با کیفیت و از نظر قیمت بصرفه بودن سپاس از دیجی کالا